niedziela, 19 maja 2013

Wakacyjnie

Witam serdecznie w ten piękny, majowy, słoneczny dzień ;)
Dzisiaj pokażę Wam zaległe prace - z wspaniałych warsztatów Zdolnych Rąk ;)
Niezapomniane, przesympatyczne, wspaniale spędzone 5 godzin w sobotni poranek :)
A oto efekty:


Ewelinka - wspaniała prowadząca którą część z Was zapewne zna z bloga Koliber Art - miała ze sobą maszynkę Big Shot *.* Nie byłabym sobą, gdybym przegapiła taką okazję, tak więc wzbogaciłam się troszkę o wycinanki ;P


A na koniec uczestniczki warsztatów dostały jeszcze upominki - przydasie :)


 
A teraz pokażę Wam, nad czym pracowałam przez ostatnie 2 dni :) Zostałam poproszona o zrobienie zaproszenia na wyjazd nad morze. Długo nie mogłam zdecydować, w jakiej formie działać, a w końcu przeglądając moje zasoby trafiłam na wzór haftu matematycznego - i to było to :)

Wśród papierów Magicznej Kartki znalazłam ten idealny, pasujący do moich wyobrażeń - i powstał konik morski :) Jestem z niego bardzo zadowolona i mam nadzieję, że się spodoba obdarowanemu ;)

Wszystko wędruje do Titanii na Twórczy Weekend :P
Pozdrawiam,
Ingree :)


4 komentarze:

 1. scrap piękny a i konik morski cudowny

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniały konik morski :))

  OdpowiedzUsuń
 3. intensywnie spędziłaś ten czas! sporo prac :) moja faworytka to ta z balonem - uwielbiam taki klimat :) chociaż ta z konikiem jest również interesująca i wygląda na pracochłonną!

  OdpowiedzUsuń
 4. świetne prace! tyle trudu, kombinowania ale efekt koncowy piękny. wycinanki cudowne podobnie jak scrapowe kompozycje no i koniczek morski cudny - kocham taką prostotę i morskie klimaty <3 a do koników morskich mam słabość

  OdpowiedzUsuń