wtorek, 2 października 2012

Bez okazji

Ot, z czystej przyjemności tworzenia. Lubię tak sobie posiedzieć wieczorami, po pracy. Dłubiąc. Szyjąc. Tworząc. Z mężem u boku i kotem na kostkach ;P
To moje Czarcie robi się coraz większe i cięższe. Ostatnie ważenie - 2,8 kg, jest co podnosić :P Wczoraj przygotowałam dla niego kolejny parapet - w ten oto sposób moje kwiatki dostały nakaz eksmisji i zostały przeniesione do innego pokoju. Jeszcze nie wiem jak sobie tam poradzą, mam nadzieję że przeżyją i nie będzie im źle - kolejnego parapetu kot nie dostanie! ^^
Dzisiaj skromnie, z jedną tylko pracą, zgłaszam się na Twórczy Weekend u Titanii oraz na Dowolny Projekt Digi Scrap.
Oglądajcie, zachwycajcie się pracami innych dziewczyn i komentujcie - każdej z nas będzie miło, jeśli zostawicie po sobie słowo :)
A tu już moja karta - bez dedykacji, bez okazji, żeby było można ją w każdej chwili dopasować :)


 
Na koniec najnowsze zdjęcia Czarka - chociaż się cwaniak zwinął na słoneczku i chłonął ciepełko, więc nie widać jaki już jest duży :)


Przypominam też, że nadal nikt nie zgłosił się do zabawy Podaj Dalej. Zasady w poprzednich postach, jeśli ktoś się zdecyduje, zapraszam.


Pozdrawiam Was serdecznie,
Ingree

5 komentarzy:

 1. Fajna kartka, jeszcze dedykacja i można wysyłać :)

  OdpowiedzUsuń
 2. kartka fajna, a Czaruś coraz bardziej podobny do mojej Kiciatej :)
  Ja musiałam zlikwidować cały kwietnik, bo Kiciata bawiła się w ogrodnika i przekopywała mi doniczki, a poza tym ogryzała wszystkie kwiatki - bałam się, żeby się nie struła którymś.

  OdpowiedzUsuń
 3. Haft matematyczny budzi zawsze mój podziw - za cierpliwość i piękne efekty pracy. Dziękuję serdecznie za udział w wyzwaniu digi-scrap.pl. PS Kocur jest śliczny! Mrrrr :)

  OdpowiedzUsuń
 4. świetna karteczka, podoba mi się ten prosty minimalny wzorek haftowi wijący się na całej szerokości karteczki, no i te kryształowe szczególiki :) urocze :)
  kiciuś cudny, mordkę ma sympatyczną :)

  OdpowiedzUsuń